Życie ma sens tylko wtedy gdy robimy to, co kochamy

Melissa Darwood           

Kim jestem?
Kobietą, matką, po części chyba spełnioną sobą:)……chyba….ponieważ ciągle szukam czegoś nowego…..
Z zawodu jestem socjologiem, z zamiłowania rękotwórcą. Moją pasję i miłość do tworzenia postanowiłam, w pewnym momencie zamienić na sposób na życie. Od zawsze fascynowała mnie sztuka, przede wszystkim malarstwo.
Jako dziecko przerysowywałam twarze z komiksów, plakatów i zdjęć. Niestety, nigdy w stopniu mnie zadowalającym i pewnie przez zwątpienie w swoje umiejętności, ominęłam wszelkie nauki artystyczne, nawet nie próbując. Wstyd się przyznać, ale stchórzyłam, malując tylko “do szuflady”, albo od czasu do czasu dla zaprzyjaźnionych osób:). Życie zawodowe spędziłam w mediach, najpierw regionalnych później ogólnopolskich, szkoląc bardziej swoje zdolności sprzedażowe. Pasji oddając się w wolnych chwilach…. Bardzo długo bawiłam się masą solną, tanim produkcie, własnej roboty, z którego lepiłam przede wszystkim anioły….mam do nich ogromny sentyment i chyba w jakimś stopniu, wpłynęły na to czym zajmuje się teraz. Postanowiłam pójść dalej i zaczęłam zabawę z rękodziełem, zaczynając od najpopularniejszej techniki decoupage…..i wchłonęła mnie całkowicie. Oprócz miliona tutoriali obejrzanych we wszystkich językach świata, miałam jeszcze szczęście spotkać na swojej drodze osoby, które zajmowały się tą techniką od lat i przekazały mi ogromną wiedzę. Którą teraz cały czas szlifuje…..Po decoupage przyszła kolej na Mixmedia i Powertex….techniki, które stały się dopełnieniem mojego warsztatu. Do tego wszystkiego dodałam fascynację klimatami fantasy, SF, gothic, steampunk i tak w dużym skrócie, powstają moje dzisiejsze prace….
Każdej pracy poświęcam mnóstwo czasu i serca. Przy indywidualnych zamówieniach, próbuje sprostać najbardziej zwariowanym pomysłom, bo pragnę przede wszystkim, żeby moje prace wywoływały uśmiech na twarzach i radość zamawiających. To dla mnie najważniejsze….i ciągle się uczę….testuje wszelkie nowości produktowe, które pojawiają się na rynku, dające nowe możliwości, bardzo często mieszam ze sobą techniki, starając się znaleźć najlepsze rozwiązania dla moich pomysłów.
Mam nadzieję, że skoro zatrzymałeś się na mojej stronie, to coś przypadło Tobie do gustu:):) Będzie mi ogromnie miło, mogąc stworzyć coś specjalnie dla Ciebie lub Twoich bliskich….
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zapraszam do kontaktu, telefon staram się mieć zawsze przy sobie, chociaż z racji pracy, mogę mieć problem od razu z odebraniem, ale zawsze oddzwaniam. Możesz również skorzystać z adresu e-mail i napisać do mnie.
Pozdrawiam Was ciepło:):)
Wiola

“Żyję, by tworzyć, tworzę by żyć”