Czas realizacji zamówień od 2 tygodni do 1 m-ca ( w zależności od techniki pracy, ilości zamówień i prac, które są w trakcie realizacji) – terminy ustalam indywidualnie w porozumieniu z Zamawiającym drogą elektroniczną

Ceny uzależnione są od techniki, wielkości zamówionej pracy, dodatkowej obróbki zdjęć (przy pracach spersonalizowanych). Cena zawsze ustalana jest  na początku, po uzgodnieniu wszystkich szczegółów z Zamawiającym.
Warunkiem rozpoczynającym moją pracę, jest wpłacenie zadatku w wysokości 30% ustalonej ceny końcowej.

Jeżeli nie masz sprecyzowanego pomysłu, zapraszam do zapoznania się z moja galerią rzeczy już wykonanych, zawsze można wskazać pracę jako wzór.

Nie wszystkie moje prace można wiernie odtworzyć. Jest to ręczna robota i zawsze będą widoczne różnice w rozkładzie dekorów, kolorystyce, ale dzięki temu zyskujesz coś niepowtarzalnego:) Mogę stworzyć podobnie – nigdy nie identycznie! (dotyczy to przede wszystkim prac bogato zdobionych).

adres mailowy do zapytania o wycenę: pracownia@artviolla.com

Na chwile obecną wysyłka jest realizowana za pośrednictwem Poczta Polska na terenie Polski koszt wysyłki – 16 zł (powyżej 400 zł – wysyłka gratis!)

Wysyłki zagraniczne – według stawek operatora

Rzeczy dostępne od ręki będą sukcesywnie dodawane do sklepu, z opcją kup teraz i w tych przypadkach wysyłka realizowana jest do 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie.

Szczegółowy regulamin sklepu dostępny tutaj

Przykładowe prace z cenami pojawiają się w sklepie z dopiskiem “na zamówienie” (termin realizacji podany w opisie produktu)

Jak zamawiać?

W celu przyspieszenia wyceny, bardzo proszę w zapytaniu mailowym o podanie wstępnych wytycznych:

– co to będzie za praca (szkatułka/pudełko, album, notes, etui na telefon/laptop/czytnik/tablet itp, świecznik, obraz, podstawka, bombka,
butelka, przeróbka starej rzeczy, inne..)

– wielkość ( może być orientacyjna, przykładowo jeżeli będzie chodziło o szkatułkę/pudełko (w cm), obraz, notes/album/ (A5,A4,A3), bombka, pisanka, medalion, zawieszka (w cm)

– zdobienia i styl pracy, kolorystyka (struktury, płaskie, bogate zdobienia, motywy (np. filmowe, fantasy, steampunk), vintage, shabby chic, prowansalski, orient, inne)